საკრებულოს თავმჯდომარე


დაბადების თარიღი:
20.02.1966

ოჯახური მდგომარეობა: დაოჯახებული

განათლება და სემინარებში მონაწილეობა

1984-1991 თსუ, კომერციის ფაკულტეტი. ეკონომისტი.
2002 ჩთჩ. ფინანსური მენეჯმენტი და საბუღალტრო აღრიცხვა.
2001 ფონდი "ჰორიზონტი". ფინანსური მენეჯმენტი.

სამუშაო გამოცდილება

11.2017 - დღემდე        დუშეთის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს თავმჯდომარე
07.2014-11.2017           დუშეთის მუნიციპალიტეტის საკრებულოს საფინანსო-საბიუჯეტო კომისიის თავმჯდომარე.
07.2010-07.2014           სამეწარმეო საქმიანობა (მცირე ბიზნესის სტატუსით)
03.2009-02.2010           შპს "ერ-თი-ჯი" ფინანსური მენეჯერი.
09.2008-03.2009           დუშეთის მუნიციპალიტეტის გამგეობა, გამგებლის I მოადგილე.
11.2007-06.2008           სსიპ განათლებისა და სწავლების ცენტრი,  პროექტის მენეჯერი.
06.2007-11.2007           პრეზიდენტის პროგრამა "გოგებაშვილი", ექსპერტ შემფასებელი.
02.2006-05.2007           პრეზიდენტის პროგრამა "გოგებაშვილი", კონსულტანტი.
2003-02.2006                სს "საქართველოს ბანკი", საკრედიტო ექსპერტი.
2000-2006                     კავშირი "კონკია", ფინანსური მენეჯერი.
1996-2000                     შპს "ჯ. ბ. აუდიტი", შემფასებელი
1992-1995                     შპს "ბაზალეთი", ეკონომისტი.
1991-1992                     დუშეთის საგზაო სამმართველო, წამყვანი ეკონომისტი.
1983-1984                     დუშეთის  III საშუალო სკოლა, სამეურნეო ნაწილის გამგე.

ენები
ქართული
რუსული



FaceBook Twitter Google