გამოკითხვა
რომელია თქვენთვის პრიორიტეტული პრობლემა?
     
სულ: 1164
სტრუქტურული ერთეულები

გამგებლის წარმომადგენელი ადმინისტრაციულ ერთეულში

გამგებლის წარმომადგენელი დუშეთის ადინისტრაციულ ერთეულში შალვა ინაშვილი

გამგებლის წარმომადგენელი ჭონქაძის ადინისტრაციულ ერთეულში  ზვიად ჭონქაძე

გამგებლის წარმომადგენელი მჭადიჯვრის  ადინისტრაციულ ერთეულში(დრ.მოვალეობის შემსრულებელი) ზურაბ ჯარიაშვილი

გამგებლის წარმომადგენელი დუშეთის ადინისტრაციულ ერთეულში მურთაზ ბოდაველი

გამგებლის წარმომადგენელი ჭოპორტის  ადინისტრაციულ ერთეულში  ედიშერ საძაგლიშვილი

გამგებლის წარმომადგენელი გრემისხევის  ადინისტრაციულ ერთეულში ზურაბ ბეკურიშვილი

გამგებლის წარმომადგენელი ჟინვალის ადინისტრაციულ ერთეულში შალვა გოგოჭური

გამგებლის წარმომადგენელი ფასანაურის ადინისტრაციულ ერთეულში თინა წიკლაური

გამგებლის წარმომადგენელი ჭართლის  ადინისტრაციულ ერთეულში  ზურაბ ჩიტაური

გამგებლის წარმომადგენელი ქვეშეთის ადინისტრაციულ ერთეულში ზურაბ ბურდული

გამგებლის წარმომადგენელი უკანაფშავის  ადინისტრაციულ ერთეულში  შალვა წითელაური

გამგებლის წარმომადგენელი ბარისახოს ადინისტრაციულ ერთეულში მზექალა არაბული

გამგებლის წარმომადგენელი შატილის ადინისტრაციულ ერთეულში ამირან გოგოჭური

გამგებლის წარმომადგენელი ანანურის ადინისტრაციულ ერთეულში გენადი გულბათაშვილი

გამგებლის წარმომადგენელი გუდამაყრის  ადინისტრაციულ ერთეულში მალხაზ წიკლაური

გამგებლის წარმომადგენელი ხეობის  ადინისტრაციულ ერთეულში როლანდ ზურაბაშვილი

გამგებლის წარმომადგენელი ლაფარაანთკარის ადინისტრაციულ ერთეულში ნოდარ ოდიშელიძე

ადმინისტრაციული სამსახური          

სამსახურის უფროსი  ელნარ ჩოხელი

საქმისწარმოების განყოფილება         

განყოფილების უფროსი          ნინო ბექაური

მთავარი სპეციალისტი  საქმისმწარმოებელი             მარინე გოგრიაშვილი

მთავარი სპეციალისტი  ოპერატორ-საქმისმწარმოებელი    ეკა აფციაური

მთავარი სპეციალისტი  ოპერატორ- საქმისმწარმოებელი (დრ.მოვალეობის დაკისრება)  ია შერმადინი

წამყვანი სპეციალისტი  ოპერატორ-საქმისმწარმოებელი    მანანა ცერექაშვლი

საინფორმაციო განყოფილება              

განყოფილების უფროსი          იზა გოზიტაშვილი

მთავარი სპეციალისტი საჯარო ინფორმაციის მენეჯმენტის სფეროში         ცირა ელიაშვილი

მთავარი სპეციალისტი საჯარო ინფორმაციის მენეჯმენტის სფეროში         ნინო ხარანაული

მთავარი სპეციალისტი - პიარ მენეჯერი        ზეინაბ პაპიაშვილი

მთავარი სპეციალისტი - ვებ-გვერდის ადმინისტრატორი   თეონა ბექაური

კადრების განვითარებისა და მართვის განყოფილება            

განყოფილების უფროსი          თამარ გედევანიშვილი

მთავარი სპეციალისტი ორგანიზაციული განვითარების სფეროში                ლია ქარჩაიძე

მთავარი სპეციალისტი საკადრო პოლიტიკის სფეროში       მარიამ ველთაური

იურიდიული განყოფილება 

განყოფილების უფროსი          ლაშა სალბიშვილი

მთავარი სპეციალისტი ადმინისტრაციული ზედამხედველობის საკითხებში       თამარ მირზიაშვილი

მთავარი სპეციალისტი ადმინისტრაციული ზედამხედველობის საკითხებში      ანა ძავაშვილი

გამგებლის წარმომადგენელთა საქმიანობის კოორდინაციის განყოფილება 

განყოფილების უფროსი          მიხეილ კარიაული

მთავარი სპეციალისტი            ბებური გოჩიტაშვილი

მთავარი სპეციალისტი            ლელა ფიცხელაური

გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე ჟონქაძის ადმინისტრაციულ ერთეულში ერთეულში (დრ.მოვალეობის შემსრულებელი )ნოდარ კაჭკაჭური

გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე ჟონქაძის ადმინისტრაციულ ერთეულში   ნაირა ჯავახიშვილი

გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე მჭადიჯვრის  ადმინისტრაციულ ერთეულში (დრ.მოვალეობის შემსრულებელი ) ლეილა მიღდისელი

გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე მჭადიჯვრის  ადმინისტრაციულ ერთეულში (დრ.მოვალეობის შემსრულებელი) კობა ქარჩაიძე

გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე ბაზალეთის  ადმინისტრაციულ ერთეულში (დრ.მოვალეობის შემსრულებელი) ლამზირა დიდებაშვილი

გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე ბაზალეთის  ადმინისტრაციულ ერთეულში (დრ.მოვალეობის შემსრულებელი) ტარიელ ფოლოდაშვილი

გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე ბაზალეთის  ადმინისტრაციულ ერთეულში (დრ.მოვალეობის შემსრულებელი) არჩილ ჟუჟუნაშვილი

გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე ჭოპორტის   ადმინისტრაციულ ერთეულში (დრ.მოვალეობის შემსრულებელი) რომან ქიმბარიშვილი

გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე ჭოპორტის   ადმინისტრაციულ ერთეულში  გივი ზეიკიძე

გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე ჭოპორტის   ადმინისტრაციულ ერთეულში (დრ.მოვალეობის შემსრულებელი) გივი აფციაური

გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე ჟინვალის  ადმინისტრაციულ ერთეულში მერი მთიულიშვილი

გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე ჟინვალის  ადმინისტრაციულ ერთეულში (დრ.მოვალეობის შემსრულებელი) ოთარ ჟიჟიაშვილი

გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე ფასანაურის  ადმინისტრაციულ ერთეულში დავით მელიქიშვილი

გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე ფასანაურის  ადმინისტრაციულ ერთეულში  ნატალია კობაიძე

გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე ჭართლის   ადმინისტრაციულ ერთეულში მაია სეთურიძე

გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე უკანაფშავის  ადმინისტრაციულ ერთეულში მაია წელაური

გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე მაღაროსკარის ადმინისტრაციულ ერთეულში (დრ.მოვალეობის შემსრულებელი) გელა ტუქსიშვილი

გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე ბარისახოს ადმინისტრაციულ ერთეულში (დრ.მოვალეობის შემსრულებელი) ზაზა გოგოჭური

გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე შატილის ადმინისტრაციულ ერთეულში ირაკლი შეთეკაური

გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე ანანურის  ადმინისტრაციულ ერთეულში (დრ.მოვალეობის შემსრულებელი) ალექსანდრე თვალერაშვილი

გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე ანანურის  ადმინისტრაციულ ერთეულში მაია ჯღუნიაშვილი

გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე გუდამაყრის  ადმინისტრაციულ ერთეულში ლიანა ჩოხელი

გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე ქვეშეთის  ადმინისტრაციულ ერთეულში თენგიზ ბედოიძე

გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე გრემისხევის ადმინისტრაციულ ერთეულში (დრ.მოვალეობის შემსრულებელი) ტასო პაპუკაშვილი

გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე ლაფანაანთკარის  ადმინისტრაციულ ერთეულში მანანა ჯუხარაშვილი

გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე დუშეთის   ადმინისტრაციულ ერთეულში ირმა ბუჩაშვილი

გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე დუშეთის   ადმინისტრაციულ ერთეულში  მილედი კირვალიძე

გამგებლის წარმომადგენლის თანაშემწე დუშეთის   ადმინისტრაციულ ერთეულში  სოფიო ჯავახიშვილი

საფინანსო-საბიუჯეტო სამსახური   

სამსახურის უფროსი      დავით შაბურიშვილი

წამყვანი სპეციალისტი              ტურფა ციგრიაშვილი

საბუღალტრო აღრიცხვის განყოფილება       

განყოფილების უფროსი - მუნიციპალიტეტის მთავარი ბუღალტერი           ნაირა ნაობიშვილი

მთავარი სპეციალისტი  ბუღალტერი                 მარიამ ოქროპირიძე

მთავარი სპეციალისტი  ბუღალტერი       გიორგი თანიაშვილი

მთავარი   სპეციალისტი ბუღალტერი                 ციალა ჯანგირაშვილი

მთავარი სპეციალისტი ხაზინის საკითხებში               მზია წიკლაური

საბიუჯეტო დაგეგმვის განყოფილება            

განყოფილების უფროსი          ირაკლი დუდაური

მთავარი სპეციალისტი - ფინანსისტი                ნანული ჩობანიძე

მთავარი სპეციალისტი - ფინანსისტი                თამარ კავთელიშვილი

ქონების მართვისა და ეკონომიკური განვითარების სამსახური      

სამსახურის  უფროსი                 ზურაბ ყაჭიური

მუნიციპალური ქონების აღრიცხვისა და მართვის განყოფილება  

განყოფილების უფროსი          გივი ქავთარაძე

მთავარი სპეციალისტი            თამარ თურმანაული

მთავარი სპეციალისტი          ლეონიდე კვირიკაშვილი

მთავარი სპეციალისტი           ნანული კახურაშვილი

სტატისტიკის, ეკონომიკის განვითარებისა და გარემოს დაცვის განყოფილება     

განყოფილების უფროსი          ამირან ძლიერიშვილი

მთავარი სპეციალისტი - სტატისტიკოსი        ხათუნა ოქრუაშვილი

მთავარი სპეციალისტი  ეკონომისტი               მანანა დიდებაშვილი

მთავარი სპეციალისტი  მოსაკრებლების ადმინისტრირების, გარემოს დაცვის და ბუნებრივი რესურსების საკითხებში  ელდარ გოგიშვილი

სამეურნეო-ტექნიკური განყოფილება            

განყოფილების უფროსი          გია ჭონქაძე

წამყვანი სპეციალისტი საინფორმაციო-საკომუნიკაციო ტექნიკის ადმინისტრატორი       ვლადიმერ მამნიაშვილი

წამყვანი სპეციალისტი - ტექნიკური ადმინისტრატორი       თამაზ ბულაური

წამყვანი სპეციალისტი - ტექნიკური ადმინისტრატორი       მირზა გოგოჭური

 

მუნიციპალური შესყიდვების სამსახური            

სამსახურის უფროსი          მარიამ ზაქაიძე

მთავარი სპეციალისტი - შესყიდვების ოპერატორი ავთანდილ რაზმაძე

მთავარი სპეციალისტი - შესყიდვების ოპერატორი ვალოდია პაპუკაშვილი

მთავარი სპეციალისტი - შესყიდვების ოპერატორი   ირმა ჩოხელი

მთავარი სპეციალისტი - შესყიდვების ოპერატორი   თამარ ლაგაზაშვილი

 

სივრცითი მოწყობის, ინფრასტრუქტურის განვითარების, არქიტექტურისა და მშენებლობის სამსახური 

სამსახურის  უფროსი                 თემურ ეღიკაშვილი

სივრცითი მოწყობის და ურბანული განვითარების განყოფილება         

განყოფილების უფროსი ნიკოლოზ დუდაური

მთავარი სპეციალისტი-ქალაქგეგმარების არქიტექტორი რაჟდენ დუდაური

მთავარი სპეციალისტი  ემზარ სინჯარაძე

მთავარი სპეციალისტი (დრ.მოვალეობის დაკისრება) ნანა აფციაური

 

არქიტექტურულ-სამშენებლო საქმიანობაზე ზედამხედველობის განყოფილება

განყოფილების უფროსი          იოსებ ღარიბაშვილი

მთავარი სპეციალისტი             მამუკა ჭინჭარაული

მთავარი სპეციალისტი              გიორგი სოლოშვილი

 

ინფრასტრუქტურის განვითარების, რეაბილიტაციის და ტერიტორიის კეთილმოწყობის განყოფილება             

განყოფილების უფროსი          ვლადიმერ კობაიძე

მთავარი სპეციალისტი             შალვა ველთაური

მთავარი სპეციალისტი             ბორის ელყანიშვილი

მთავარი სპეციალისტი             ივანე სულაბერიძე

შიდა აუდიტის სამსახური     

სამსახურის  უფროსი                 ჯამბულ მელიწკაური

მთავარი სპეციალისტი ფინანსური აუდიტის საკითხებში  ლევან ინაშვილი

მთავარი სპეციალისტი ფინანსური აუდიტის საკითხებში   ოთარ ველთაური

წამყვანი სპეციალისტი              ნატო პეტროვსკი

ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის სამსახური           

სამსახურის  უფროსი                 ხათუთი კარიაული

მთავარი სპეციალისტი - ჯანმთელობის დაცვის სფეროში  თამილა ნადირაშვილი

მთავარი სპეციალისტი დასაქმებისა და სოციალური დაცვის სფეროში      ანა კაკალაშვილი

მთავარი სპეციალისტი დასაქმებისა და სოციალური დაცვის სფეროში      შორენა კბილცეცხლაშვილი

მთავარი სპეციალისტი დასაქმებისა და სოციალური დაცვის სფეროში      მანანა დოლიშვილი

წამყვანი სპეციალისტი              არჩილ ჩხუტიაშვილი

განათლების, კულტურის, სპორტისა და ახალგაზრდობის საქმეთა სამსახური    

სამსახურის  უფროსი                 ქეთო წიკლაური

მთავარი სპეციალისტი განათლების სფეროში            სოფიო გელიაშვილი

მთავარი სპეციალისტი კულტურის სფეროში             მაია ქავთარაძე

მთავარი სპეციალისტი სპორტისა და ახალგაზრდობის სფეროში  ალექსი ღუდუშაური

მთავარი სპეციალისტი კულტურული მემკვიდრეობის დაცვის სფეროში შადი ხადადი

სამხედრო აღრიცხვის და გაწვევის სამსახური           

სამსახურის უფროსი  თამაზ კოტორაშვილი

მთავარი სპეციალისტი              პაატა ხოზორაშვილი

წამყვანი სპეციალისტი              თამარ ლუკავა

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          

 

 

 

 

 

 

 

 


დუშეთის მუნიციპალიტეტი © 2011. ვებგვერდი შეიქმნა ევრაზიის თანამშრომლობის ფონდის ხელშეწყობით